Клуб Успішних Жінок (офіційне відео)

субота, 20 травня 2023 р.

Міжнародна Премія КУЖ - Українське Сонце 2023 для тих, хто відстоює Мир та Добро у світі!

"Я хочу бути Сонцем.. яке зігріває рідних та близьких, огортає теплом відносин всіх добрих людей, осяює темряву променями проСвіти та оСвіти, відкриваючи людям очі і серця до добрих справ, та спалює тих, хто несе війну на мирні землі" - заявила Ольга Азарова, засновниця та Почесний Президент КУЖ.

"Ідея створити Премію Українське Сонце прийшло нам на думку після  того, як Перший Президент Чечні висловився про росію як агресора і надав фразу, яка стала у основі даного проекту".

"Росія зникне з лиця Землі, коли зійде Українське сонце! Згадаєте мої слова'' - Джохар Дудаєв, 1-й Президент Вільної Чечні 1993 рік. 

Джохар Мусаевич Дудаєв (1944-1996) - перший президент Чеченської Республіки Ічкерія, Генераліссимус ЧРІ (1996), лідер руху 1990-х років за незалежність Чечні від Росії. У СРСР - генерал-майор авіації.


Рівно 30 років потому його слова здійснюються: рф як агресор окупувала територію України і отримала такий супротив самої України та світу, якого вона не бачила ніколи.

"Справедливість така річ, що властива тільки лідерам, які достатньо сильні, щоб протистояти злу, а не мовчати, щоб діяти, а не боятися, щоб перемагати завжди! Тому справедливість і лідерство - це такий стан відповідальності за теперішнє і майбутнє, коли Сонце внутрішнє і віра підігрівають сміливість діяти! Це ми і називаємо "Українське Сонце" і цією Міжнародною Премією ми нагороджуємо тих, хто здатен бути сміливим, щоб захищати мир і законність, справедливість і безпеку, хто здатен зберігати мирне існування всіх людей на пранеті, де гріє єдине Сонце нашої Планети, нашого жіття та справедливості. Тому Міжнарожна Премія Українське Сонце заснована нами, як Міжнародним Клуом Успішних Жінок, саме у 2023 році у розпал війни фашитської рф проти Мирної і Незалежної Стародавньої і Славетної, Сильної і Незламної країни - Україна " - підкреслила Ольга Азарова.


Картину для КУЖ уособлення образу "Українського Сонця" намалювала мисткиня зі Львову Наталля Євдокименко-Проданчук
А дизайн хустки зробила дизайнерка КУЖ Тетяна Калужанська
Друк та розповсюдження хусток по світу відбулося за керівництвом директору КУЖ Ірини Маринової.
Загальна ідея та її уособлення належать ініціаторам премії - Вищій Раді Міжнародного Клубу Успішних Жінок: Ольга Азарова, Людмила Станіславенко, Ірина Маринова, Світлана Герей, Вікторія Чиндацька, Ауріка Вранчану, Віра Чуб, Лілія Кісліцина, Надія Гаталяк, Ірина Плахтій та всі національні директори КУЖ.


 Замовляйте та носіть хустку "Українське Сонце"!
Якщо домомагаєте Україні робіть запит на отримання Премії "Українське Сонце"!
Будьте Сильними!
Будьте Сміливими!
Сяйте великими справами!

Для того, щоб бути справедливим ти можешь і не бути українцем, достатньо бути людиною!

Носіть у собі #УкраїнськеСонце #UkrainianSun #UkrainianSunAward

WORLD WOMAN CLUB ISWC

WORLD WOMAN CLUB ISWC
world-woman.com

Глобальний Жіночий Форум EUROWOMAN 2022 онлайн

Глобальний Жіночий Форум EUROWOMAN 2022 онлайн
Запис за тел: +38-093-313-22-22

Міжнародний КУЖ об'єднує найкращих жінок світу!

Жінки України: лідери сучасності з 22 міст країни

Благодійний фешн-проект КУЖ "ЖІНКИ ДІТЯМ"

Приєднатись до Клубу Успішних Жінок ЖІНКИ УКРАЇНИ

Приєднатись до WORLD WOMAN International Successful Woman Club

Приєднатися до World Woman Club ISWC